photo180914399604748330

رمزگشایی پزشکیان از دلیل سکوت هاشمی در مقابل تخریب‌ها /تسلیت فرزندان شهید بابایی به خانواده هاشمی

0
0



رمزگشایی پزشکیان از دلیل سکوت هاشمی در مقابل تخریب‌ها /تسلیت فرزندان شهید بابایی به خانواده هاشمی

مسعود پزشکیان نشان کرد: آینده مشخص خواهد کرد که وجود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی چقدر اهمیت داشت و او قطعا جایگزینی نخواهد داشت. اینها کسانی بودند که در سختی ها بار آمده بودند و ویژگی های خاصی داشتند که فقط در مسیر این سختی‌ها در طول این پنجاه سال مبارزه می شد این ویژگی‌ها را کسب کرد.

وی افزود:‌ آیت‌الله هاشمی انقلاب را با تمام وجود دوست داشت و تمام زندگی خود را صرف آن کرد و به همین خاطر در مقابل طعنه‌ها و ناملایمات سکوت می کرد چرا که انقلاب را بیشتر از خودش دوست داشت و ماند و سکوت کرد تا انقلاب بماند.

پزشکیان با بیان اینکه پذیرش یکدیگر و تحمل در مقابل فشارها و بی اخلاقی ها از ویژگی های آیت‌الله هاشمی بود گفت:‌ مشکل ما امروز در کشور نبود تحمل و توان پذیرش یکدیگر است و اختلافات ناشی از این مشکل است اما اگر قلب ما بزرگ باشد و بتوانیم همدیگر را تحمل کنیم می توانیم در کنار هم قدرتمندتر بایستیم و به اهداف انقلاب خدمت کنیم و آقای هاشمی این ویژگی را داشت و قطعا هر کسی در جای ایشان بود در مقابل برخی موضع گیری ها عکس العمل های تندی نشان می داد و اگر هاشمی تحمل و صبر را پیشه نمی کرد وحدت و آرامش در جامعه باقی نمی‌ماند.

فرزندان شهید بابایی: درگذشت آیت الله هاشمی ملت ایران را در غم و اندوه فرو برد

همچنین فرزندان سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی نیز طی پیامی خطاب به خانواده و همسر آیت‌الله هاشمی به ایشان تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

خانواده محترم هاشمی، سرکار حاجیه خانم مرعشی
خبر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی همه ملت شریف ایران را در بُهت و غم و اندوهی سنگین فرو برد.
ضمن عرض تسلیت، از خداوند منان علو درجات را برای روح آن مرحوم مغفور، و صبر و شکیبایی برای شما و تمامی بازماندگان مسئلت داریم.

فرزندان شهید سرلشگر خلبان عباس بابایی

۲۹۲۱۲

ای پارسی
منبع خبر

دانرو
telegram
tarafdari

آخرین اخبار